06.05.2014

TRUCK TRIAL NEVER SEEN BEFORE

Witajcie,

Rozwalmy schematy i wbijmy w nowy wymiar TrTr!
Wychodzimy z propozycją organizacji wspólnych zawodów dla STT i LTTC pod jedną banderą Truck Trial Poland. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić całą brać trialową do udziału w tej niecodziennej imprezie, która mamy nadzieję będzie się odbywać cyklicznie raz w roku. Pokażmy wspólnie całemu światu, że jest taki dzień kiedy My wszyscy świętujemy i jeździmy 4FUN bo to kochamy.

Nie ma regulaminu i przelicznika, ścigamy się w nietypowych konkurencjach autami przygotowanymi wcześniej do Naszych rajdów. Nie ma sędziów - wszyscy sędziujemy - dzielimy się nie na "ekipy" tylko na układy jakimi jeździmy a w przypadku przeciągania liny dobieramy się drużynami tak aby waga była dla całości jak najbliżej równości (lub innych konkurencji stricte drużynowych). Nie ma znaczenia, z którego rejonu kraju jest Zawodnik. To ma być Nasze Święto.

Podczas tych zawodów chcemy sprawdzić przede wszystkim jakość maszyn i oczywiście to jak się z nimi obchodzimy. Każde z aut jest inne i ma inną charakterystykę, która w jednej konkurencji da przewagę a w innej z kolei będzie przeszkadzać. Pojeździjmy wiec na zasadzie "Pokaż, na co Cię stać". Spotkajmy się wspólnie i pobawmy.

Szczegółowo, to już sobie termin, lokalizację itp. dogadamy. Postarajmy się. Zróbmy tak, aby w tym dniu nic innego Nas nie rozpraszało i liczyła się tylko Nasza wspólna pasja Lego Truck Trial, to ma być Nasza uczta.


Poniżej proponowane konkurencje (tylko propozycje - można je zmodyfikować) :

1) Przeciąganie pojazdów (przeciąganie liny drużynowo - oczywiście trzeba pamiętać o kanałach PF)

2) Przepychanie zderzakami (kat. 4x4, 6x6, 8x8)

3) Wjazd pod stromiznę w określonym czasie

4) Przejazd odcinka na czas z wyborem trasy
*długa trasa "łagodna"
lub
*krótka trasa "trudna"

5)  Przejazd odcinka w parach (z jednoczesnym startem dwóch pojazdów), pojazdy startują z dwóch końców trasy i mijają się w jej połowie. Czyli Start dla pierwszego pojazdu będzie Metą dla drugiego.

6) "Tropimy węża" - trasa stricte na zwrotność i sprawdzenie sztuki manewrowania i opanowania swojej Trialówki.
7)...
itd.

Przysyłajcie propozycje - southtrucktrial@gmail.com.  Rozmawiajmy - temat na forum LUGPol.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz