02.03.2014

Potreniliśmy: 02.03.2014

Super trening!
Filmik:


Tak możnaby w skrócie powiedzieć. Bardzo liczna frekwencja
jak wspomniał Zozoleon na LP ja dodam, że prócz zawodników sporo kibiców - elegancko!

 
Luźny trening, auta jeszcze niektóre do wykończenia - co poniektórzy pozdejmowali plandeki, żeby sprawdzić działanie mechanizmów. Kubrick pojawił się z trudnym układem jak na debiut w STT - pierwsze koty za płoty;) Blaha biegał za dwoma pojazdami na przemian - chyba trening wyłonił zwycięską? ;P
Mój "Mastodont" - jak nazwał go Blaha, miał dziś chrzest bojowy - pierwsze metry trialowe przejechane - jeździł w kratkę - raz bdb, raz miernie.

Niczego nie zapisywaliśmy jednak mierzyliśmy czasy i zwracaliśmy uwagę na kary - tak dla siebie aby mieć porównanie (czuć, że pomimo treningu jest ten głód sportowy, chęć rywalizacji). Wytyczonych 6 sekcji, dwie przejechane w obu kierunkach co skraca czas przygotowania i pokazuje też, że trasy są świetnie układane. Odcinki długie i bardzo trudne technicznie, wiele przeszkód, praktycznie było wszystko w dużej ilości. Dobrze, że pojawił się również slalom i małe błotko;) Hala też pokazała dziś pazuuur! - nie każdy poradził sobie z sypkim i stromym podjazdem - Steyr krowkensa
i Emka Zozoleona
najdzielniej, Tatra 817 i Star też pomieliły, ale wjechały.Zabrakło Urala od Seby z szerokimi laćkami - kto wie? Trasa z mostem i przejazdem po oponie również majstersztyk. Jednym słowem: ucztowaliśmy:)
Trening myślę, że bardzo owocny ukazujący dobitnie, które auto w jakim miejscu się znajduje, co dobrze działa, co do poprawki już chyba każdy konstruktor po dzisiejszym treningu zauważył. Sporo organizacyjnych nowości na dziś, kilka jeszcze czeka na swój czas, ale to niebawem. Póki co  wrzucam kilka zdjęć:

Dzięki raz jeszcze za ten kawał frajdy i do zobaczenia na kolejnym treningu - jeszcze jeden z pewnością pojedziemy przed inauguracją;)

Ps. Dziewczyny, na drugi raz też jedziecie - nie ma przebacz;)

Budujcie Trialówky!
UJa

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz