17.03.2015

Trening #1 28.03.2015r 10:00 UPDATE 2 :)


siema,

Dziękówka chłopaki za przybycie! 
Było dziś sporo ciężkiej pracy. Przygotowaliśmy się do boju elegancko, mieliśmy sporo narzędzi i zadbaliśmy również o catering;) 

Znieśliśmy ciężkie słupy betonowe, bloczki i masę kamieni, z których powstały bardzo klimatyczne trialowe przechyły (można je wykorzystać również w inny sposób). Wykopaliśmy głęboką dziurę i usypaliśmy fajną górkę tuż obok - połączoną bezpośrednio z w/w dołem (długi i stromy podjazd). Do tego mostek i chyba ze trzy rodzaje zjazdów/wjazdów na górkę. Wspólnie udało nam się ogarnąć dwie, naprawdę konkret przeszkody. Podłoże nie współpracowało z nami, namęczyliśmy się ale było warto! 


Równolegle rozpaliliśmy ognisko, porobiliśmy trochę porządku na podwórku i później smażyliśmy kiełbachy, było piwko i soczek i kola. Wzorowo, następnym razem również temat ogarniemy:)

Testowaliśmy furami Kamyka i Zozoleona - ale teraz czekamy na matkę naturę, "ziemia musi dojrzeć" do rajdów.

Zdjęcia z placu boju:


(Wstępne info) 

Zaczynamy sezon 2015. 

W sobotę 28 marca spotykamy się na Naszym podwórku trialowym (Tarnowskie Góry ul. Skrzypczyka), będziemy ogarniać nowe górki:D Prośba aby każdy zabrał ze sobą sprzęt do koszenia i kopania, porzeźbimy trochę a później pojeździmy sprawdzając maszyny. Jeśli pogoda pozwoli rozpalimy grill. Wszystkich serdecznie zapraszam, każda para rąk się przyda.

do zobaczenia, UJa

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz