02.07.2015

STT na wystawie Gryfne Klocki Chorzów 2015


Chciałbym serdecznie podziękować ZBUDUJMY.TO za możliwość wzięcia udziału w w wystawie Gryfne Klocki w Parku Śląskim, która odbyła się w terminie od 1 maja do 28 czerwca 2015r. 

Od naszej strony podczas weekendu otwarcia (majowy weekend) jeździliśmy przez trzy dni (UJa + Zozoleon) trialówkami tj. z mojej strony była to Tatra Armax 4x4, Zozoleon testował Ziła 6x6. Układaliśmy pod namiotem (naprzeciwko głównego) trasy


 - ze wszystkiego praktycznie co nawinęło się nam pod ręce, po których mordowaliśmy swoje maszyny i zapraszaliśmy do przejechania się trialówką najmłodszych, ale nie tylko. Dzieciaki chętnie sprawdzały się w roli trialowców pod naszym okiem. Podjechał również Blaha z Tatrą 8x8 "Profą" - dziękówka.

Tutaj filmik z jednego z przejazdów mojego Armaxa:

Wewnątrz namiotu głównego mieliśmy duży banner STT 

oraz dwie gabloty "na wyłączność", w jednej dwie moje trialówki tj. Tatra 6x6 i Ural 6x6 - oczywiście gablota czysto w trialowym wydaniu - ziemia, przeszkody:), w drugiej mniejsze, mini trialówki i kilka innych moich i Zozoleona modeli:
 
 
Dziękuję mojej żonie i synowi oraz Kubrickowi za pomoc w organizacji gabloty, bannerów i tras.

Na wystawie jako STT byliśmy tylko gościnnie, zostaliśmy bardzo fajnie przywitani, z wieloma osobami poznaliśmy się dopiero podczas weekendu otwarcia a pomimo to czuliśmy się jak u siebie.
Dziękuję za współpracę i pozdrawiam, trzymajcie się i do następnego!

UJa

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz