15.07.2014

Budujemy własne podwórko trialowe niedziela, 27.07.2014r

Witajcie,

mamy do dyspozycji działkę w Tarnowskich Górach przy ul. Skrzypczyka, na której chcielibyśmy zbudować trasy na 6 rajd STT (5 rajd jeździmy w KRK), ale docelowo również na przyszły i przyszły... sezon.

Plan jest prosty. Jako, że działka jest płaska musimy sami urozmaicić teren. Weźmiemy narzędzia i stworzymy coś z niczego. Prócz tego powrzucamy rodzynki - sztuczne przeszkody w postaci wszelakich budowlanych odpadów, które dla nas będą miały oczywisty potencjał. Część już mamy nazbierane, część dołożymy. Najważniejsze abyśmy porobili górki (podjazdy/zjazdy), reszta to czysta przyjemność będzie;)

Tak więc w przyszłą niedzielę tj. 27.07.2014 w okolicach 9.00 spotykamy się w wyznaczonym miejscu (dokładna lokalizacja będzie podana smsem lub mejlowo) i jedziemy z tym światem. Zabieramy narzędzia ale również grill i co tam kto uważa dla siebie za smakołyki, napojki i jakieś rozkładane krzesełka (każdy we własnym zakresie). Równolegle będziemy kształtować teren i grillować:) Można oczywiście pozabierać trialówki. Teren będzie musiał "przeleżeć" swoje, najlepiej jak deszcz i czas zrobi swoje, więc to nie będzie jedyna nasza taka integracja.

Do zobaczenia, UJa

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz